OBistro

Slider
Slider

JAUNUMI 

12 personības, 12 ēdieni - jauns O!Bistro projekts

Jauns stāstu un garšu projekts!

O!Bistro projekts caur ko vēlamies apvienot garšu un stāstu pieredzi, ko centīsiemies atklāt caur 12 personībām. Piedzīvojumu, kas ļauj iepazīt cilvēkus caur viņu iemīļotajiem ēdieniem, atspoguļojot garšu dažādību. 2024. gadā iepazīstināsim ar sešiem Saldus un sešiem Liepājas pilsētas personībām, un viņu iemīļotajiem ēdieniem, ko iekļausim O!Bistro kafejnīcas sortimentā konkrētā mēneša ietvaros.

Katru mēnesi iepazīstināsim ar vienu personību kā arī viņa iesūtīto recepti. Aktuālās projekta receptes pieejamas šeit.  Ēdienus varēsi nobaudīt mēneša ietvaros kafejnīcās:

  • O!Bistro Liepāja – trešdienā un ceturtdienā;
  • O!Bistro Saldus – piektdienā un sestdienā.
Saldā piektdienas pecpusdiena. 40% atlaide visiem desertiem.

Baudi gardos desertus 

Turpmāk piektdienas padarīsim vēl saldākas! Visās O!Bistro kafejnīcās no plkst. 15:00 līdz 17:00 iegūsti -40% atlaidi visiem mūsu gardajiem desertiem. Atlaide neattiecas uz kūkām.

Izmanto iespēju! Izdevīgs piedāvājums desertiem arī katru darba dienu – pērkot vienu no pusdienu piedāvājumiem “Veselīgais” vai “Sātīgais” iegādājies desertu ar -40% atlaidi.

Martā farmaceitiem 15% atlaide pamata ēdienkartei

Marta mēnesī atlaide farmaceitiem

Martā farmaceitiem un farmaceita asistentiem – 15% atlaide pamata ēdienkartei*, pusdienojot O!Bistro vai pasūtot pusdienas ar piegādi. 

Lai saņemtu atlaidi:

– Uz vietas: pirms apmaksas uzrādīt Latvijas Farmaceitu biedrības apliecību;

– Pasūtot ar piegādi (Liepājas pilsētas teritorijā): zvanot uz tālr.: 63431717 piesaki, ka esi mēneša akcijas dalībnieks un parādi apliecinošus dokumentus pie pasūtījuma saņemšanas.

*Atlaide netiek piemērota ‘’Veselīgajam’’ un ‘’Sātīgajam’’ pusdienu piedāvājumam!